Recenze Webevize na Google

S Webevizí, tedy s Davidem, maximální spokojenost ve všech směrech. Profík, ochotný, kreativní.

David Kopecký

výtvarník

Naprosto bezproblémová spolupráce. I tentokrát vše proběhlo rychle, bez komplikací, na profesionální úrovni. Určitě doporučuji.

Pavla Benátčanová

Audiovizuální služby na vyžádání

David je profík v každému ohledu, před tvorbou mého webu jsme se neznali, tedy v počátku jsem měl jisté obavy jak bude spolupráce vypadat, bohudík obava byla naprosto zbytečná. David každého klienta bere jako jediného, opravdu se snaží pochopit myšlenku a směr kam se chci vydat a ačkoliv jsem s ním občas nesouhlasil, tak mi vždy věnoval čas pro vysvětlení a ztotožnění nápadu a myšlenky. Davide díky.

Luboš Šeda

firemní obchodník Vodafone


Profesionální a přátelský přístup, zjevné letité zkušenosti v oboru. Perfektní a rychlá komunikace na dálku při tvorbě e-shopu. Doporučení, která šetří čas i peníze. Považuji se za "náročného" zákazníka a s výsledkem jsem nadmíru spokojen. To vše za příjemnou a odpovídající cenu. Vřele doporučuji!

Martin Bartoš

provozovatel e-shopu

Největší spokojenost.... Doporučuji všemi deseti. Chtěla jsem jednoduchou a přehlednou webovou stránku, která bude informovat o mých službách, bude moderní a nepřeplácaná klišé frázemi. David je skvělý, poslouchá a snaží se zjistit, co možná nejvíce informací, aby webovka pasovala přesně na Váš business a osobnost.

Kristýna Linková

účetní

Recenze Webevize na Facebooku

Davida z Webevize jsme oslovili s vytvořením webu pro kemp. Jednostránkový web je nejen přehledný, má veškeré důležité informace, ale navíc je milý, vtipný, zkrátka přesně v duchu atmosféry, kterou kemp má. Mnoho návštěvníků nám nový web chválí. Davidovu práci můžeme doporučit, jeho profesionální přístup je samozřejmostí. A navrh přidá osobní přístup včetně empatie k zadanému projektu.

Lucie Séligrová

podnikatelka

Potřeboval jsem rychle vytvořit profi web pro Antik Jonáš. Rozjíždíme rodinnou firmu. Výsledek od Webevize? Web je naprosto přesně podle našich představ. Nejen, že vypadá skvěle, ale je zároveň hravý a vtipný. David ho dokonale přizpůsobil typu našeho podnikání. Je to vážně skvělá vizitka. Klienti nám říkají, že máme hezké a přehledné stránky. To je ta nejlepší pochvala, protože web plní účel. Webevize a Davidovy služby? Bylo to správné rozhodnutí!

Josef Jonáš

obchodník

Naprostá spokojenost. David se o vše postaral. Bylo pro něj důležité, pochopit smysl stránky, aby ji vytvořil co nejlépe. Komunikace svižná a věcná. Opravdu z přístupu cítíte individuální péči a chuť odvést dobrou práci. Doporučuji.

Monika Jarmarová

zákaznice

Další hodnocení

David Kaplan je profesionál, kterého si velice vážím.

Ivan Rössler

textař, novinář, scenárista, dramaturg, producent

Davide, děkuji moc za velmi , velmi překrásnou vizitku. Měla jsem představy, jak by měla vypadat i obsah, ale od mých představ je vaše tvorba o mnoho levelů výše.

David je nejen profesionál ve všem co dělá a jak to dělá. Cítím to i z jeho práce, že je dělaná srdcem. Jsem moc ráda, že mi byl poslán do mého života.

Ivana Konečná

zákaznice

Davide, moc děkuji za web, Spolupráce na jedničku. Po našem společném projektu Sbirka-zelv.cz se časem vrhneme na další.

David Kopecký

sběratel želv

Svou recenzi Webevize prosím přidejte na Google.